מכינה קדם-אקדמית

מכינה קדם-אקדמית

פניה למועמד

אנו פונים אליך כדי להציע לך לבדוק אפשרות להשלים או לשפר בגרויות במכינה הקדם-אקדמית של מכללת לוינסקי לחינוך, שנמצאת בצפון תל-אביב (באזור רמת אביב ג' החדשה).

במכינה של מכללת לוינסקי ניתן ללמוד ממקצוע אחד לבגרות ועד לתוכנית מלאה של כל הבגרות. במכינה ניתן ללמוד את כל מקצועות החובה וגם מגוון רחב של מקצועות מוגברים (5 יח"ל): אנגלית, מתמטיקה, ספרות, תנ"ך, היסטוריה, גיאוגרפיה, פיסיקה.

לידיעתך, יותר מ-80% של התלמידים במכינה ממומנים על ידי משרד הביטחון או משרד החינוך ואינם משלמים שכר לימוד, כ-30% מהחיילים המשוחררים הלומדים במכינה גם מקבלים מלגת קיום בנוסף למלגת הלימודים.

אם אתה רוצה ללמוד במכינה קדם אקדמית מובילה (הגדולה בארץ), עם מורים מצוינים ותוצאות מוכחות של הצלחה בוא לבדוק אפשרות ללמוד במכינה לבגרות שלנו. תגיע אלינו עם גיליון הציונים (במידה ויש לך ציוני בגרות כלשהם) ותקבל ייעוץ אובייקטיבי חינם ללא "לחץ" כלשהו להירשם אצלנו וגם תלמד על האפשרויות העומדות בפנייך, לקבל סיוע לצורך לימודים במכינה.

לפני שאתה חותם במסגרת פרטית כלשהי על התחייבות לתשלום כספי גבוה (ואל תתבלבל גם התחייבות על הפיקדון היא תשלום לכל דבר), בוא לבדוק אפשרות לימודים במכינה לבגרות של מכללת לוינסקי.

בברכה,

משה, מירי, אווה, יסמין וחיים

 
* הפנייה נכתבה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. הכתוב מתייחס לגברים ולנשים במידה שווה.
רישום מקוון