מרכז ייעוץ והרשמה

 • מרכז הייעוץ וההרשמה ממוקם בקומת הכניסה בחדר 125.
  טלפון 03-6901690, פקס 03-6902423, דוא"ל info@levinsky.ac.il.
  המרכז פעיל בימים א-ה בשעות 19:00-8:30.
 • במרכז מוצבת מערכת שמע  לדלפק שירות (LOOP HEAR). מקבל השירות יכול לשמוע את נציגת השירות בעזרת מכשירי השמיעה שברשותו (על ידי שימוש בתוכנית T), או בעזרת האפרכסת של המערכת.

מינהל הסטודנטים

 • מינהל הסטודנטים ממוקם בקומה השלישית בחדר 320.
  טלפון 03-6902499, בפקס 03-6901628, דוא"לoffice@levinsky.ac.il.
 • ניתן להיעזר במפת המבנה על מנת לברר מיקום מדויק של משרדי מינהל הסטודנטים. ניתן להגיע אל משרדי מינהל הסטודנטים באמצעות מדרגות עם מאחזי יד, או באמצעות המעלית המערבית.
 • אתר מינהל הסטודנטים והטפסים בו אינם נגישים. סטודנטים המשתמשים בתכנת הקראה, או זקוקים לעזרה אחרת, יכולים לפנות לגב' אילנית דרור, ראש מינהל הסטודנטים, בדוא"ל ilanit_d@levinsky.ac.il.
 • במרכז מוצבת מערכת שמע לדלפק שירות (LOOP HEAR). מקבל השירות יכול לשמוע את נציגת השירות בעזרת מכשירי השמיעה שברשותו (על ידי שימוש בתוכנית T), או בעזרת האפרכסת של המערכת.

הספרייה המרכזית, ספריית המוזיקה ומרכז לוין קיפניס

גב' ירדנה קדם, רכזת נגישות השירות של הספרייה, טלפון 03-6901672, דוא"ל: yarked@levinsky.ac.il.

 • הספרייה ממוקמת בלובי המרכזי, במפלס שבין קומת הקרקע (0) לבין קומת הכניסה (1). אל הלובי מובילות מדרגות עם מאחזי יד וכן כבש (רמפה). ניתן להיעזר במפת המבנה על מנת לברר מיקום מדויק של הספרייה ושל הכבש המוביל אליה.
 • מעלית לנוחות בעלי מוגבלויות נחנכה בינואר 2016
 • ספריית המוזיקה ומרכז לוין קיפניס ממוקמים במפלס התחתון של הספרייה. אל מתחם זה מובילה מעלית.
איתור ספרים: קוראים המתקשים בחיפוש ספרים או בגישה אל המדפים, מוזמנים להיעזר בספרניות ההשאלה.

בדלפק ההשאלה מוצבת מערכת שמע לדלפק שירות (LOOP HEAR). מקבל השירות יכול לשמוע את נציגת השירות בעזרת מכשירי השמיעה שברשותו (על ידי שימוש בתוכנית T), או בעזרת האפרכסת של המערכת.
בספריה טמ"ס מתקפל נייד. ניתן להשאיל את הטמ"ס בדלפק ההשאלה.

אתר הספרייה אינו נגיש. סטודנטים המשתמשים בתוכנת הקראה, או זקוקים לעזרה אחרת, יכולים לפנות לרכזת נגישות השירות של הספרייה, גב' ירדנה קדם. טלפון – 03-6901672, דוא"ל – yarked@levinsky.ac.il

 

כניסה לאודיטוריום

האודיטוריום ממוקם בלובי המרכזי, במפלס שבין קומת הקרקע (0) לבין קומת הכניסה (1). אל הלובי מובילות מדרגות עם מאחזי יד וכן כבש. ניתן להיעזר במפת המבנה על מנת לברר מיקום מדויק של האודיטוריום והכבש המוביל אליו. הכניסה הנגישה נמצאת מימין לכניסה לספרייה ובה כבש נגיש ליושבים בכיסאות גלגלים ולאחרים.
באודיטוריום מותקנים –
לולאת השראה מדגם HLV-L 100SA
מקלטים ללולאת השראה LOOP RECEIVER
מיקסר מגבר קפטריה
הקפטריה ממוקמת בקומת הקרקע. הכניסה המרכזית אל הקפטריה נמצאת בצד הצפוני של הלובי המרכזי (ראו מפה). ניתן להגיע אל הקפטריה באמצעות מדרגות עם מאחזי יד, באמצעות המעלית המערבית או מחצר הקפטריה.

elevator_sifriya

מעלית חדשה לנגישות בספריה נחנכה בינואר 2016