גאים בבוגרים שלנו

בוגרת מכללת לוינסקי לחינוך גפן וינרוב, מועמדת לפרס המורה של המדינה – התחרות הרשמית של ידיעות אחרונות Yedioth Ahronoth.
גפן היא בוגרת המסלול המשלב חינוך מיוחד וחינוך לבית הספר היסודי בהתמחות מדעים, וביו היתר בזכות פעילותה ב"מגמה הירוקה" הוכרה מכללת לוינסקי לחינוך השנה כמכללה ירוקה.
בתגובה הראשונה לפוסט מובאים דבריה של ד"ר יעל קשתן, מרצה ומדריכה פדגוגית למדעים וראש תוכנית "דלתא" להסבת אקדמאים להוראת מתמטיקה ומדעים. גפן, אנחנו גאים בך מאוד ומאחלים לך הצלחה ענקית!

בוגר מכללת לוינסקי לחינוך שי בר סלע, מועמד לפרס המורה של המדינה – התחרות הרשמית של ידיעות אחרונות Yedioth Ahronoth. שי הוא עורך דין, שהחליט לעשות הסבה להוראת המקרא בבית הספר היסודי.

ד"ר גלי דינור, ראש החוג למקרא, כותבת על שי: "שי תמיד הבריק בידיעותיו ובסקרנותו לגבי הנושאים הנלמדים.את עבודתו בבית הספר "שמרית" בנתניה הוא עשה תוך רגישות רבה לתלמידים, קריאה רחבה של החומרים הנלמדים, ובעיקר ניסיון לתת מענה למגוון היכולות של התלמידים בכיתה (הוראה דיפרנציאלית). אין פלא שמנהלת בית הספר מיד הציעה לו עבודה, ומאז שי עובד בבית ספר זה ומהווה השראה למורי התנ"ך הוותיקים ממנו. כבר בראשית דרכו בבית הספר היה שי מורה מאמן של הסטודנטים שלנו. כולם שיבחו את עבודתו ואת רגישותו לתלמידים ולכל הסובבים אותו.עד היום, כשאני מגיעה לבית הספר לצפות בסטודנטים שלנו, אני מתפעלת מדרך עבודתו ומרצינותו בעבודה. לסיום, הדבר הבולט בשי כאדם הוא טוב הלב שלו והרצון לסייע לזולת. הוא מקיים את האמרה: "דרך ארץ קדמה לתורה" והוא מקיים גם דרך ארץ וגם תורה."

Shay-Boger