דרושים אנשי חינוך באזור המרכז – 23.9.2020

חשובה לך עבודה חינוכית שמאפשרת לילדים לבטא חלקים נוספים בעצמם על ידי משחק? רוצה ללמד ילדים איך לשתף פעולה, איך לפתח את הדמיון שלהם, איך לחזק את בטחונם העצמי, לתת להם כלים לפתרון בעיות ולהתגברות על אתגרים?

אנו נכשיר אותך וניתן לך את כל הכלים בכדי להפוך למדריכ/ת קבוצות של משחקי דמיון ותפקידים. תהיה לך האפשרות להשפיע על חייהם של ילדים באמצעות שיטה ייחודית, להעצים אותם ולהעניק להם כישורי חיים שהם יקבלו רק אצלך בקבוצה!
בנוסף, את/ה תקבל/י ידע וניסיון בהנחיית קבוצות, בכלי ייחודי וחדשני שילמד אותך איך להדריך וללמד בשיטת חינוך שלא תלמד/י בשום מקור אחר.

מי יתאימו לתפקיד?

מי שאוהבים לעבוד עם ילדים ונהנים מזה, מי שמבינות את האחריות הגדולה שיש בעבודה עם ילדים ורוצות לקחת חלק משמעותי בחיזוק הביטחון העצמי והעצמה שלהם, מי שרוצים להיות חלק מצוות שהוא כמו משפחה ולעבוד בסביבה תומכת ומעשירה.

חשובה לנו יכולת עבודה עצמאית, ניסיון בהדרכה/פיקוד, דמיון פורה ויצירתי (לא נדרשת היכרות עם עולם משחקי התפקידים/הפנטזיה) ויכולת הובלה.

 

העבודה היא גמישה במשרה חלקית/השלמת הכנסה, בשעות אחה"צ (במהלך חופשות וחגים גם בשעות הבוקר), באיזור המרכז (ת"א, גבעתיים, הרצליה וכו)

נשמע לך מעניין? נשמח לדבר.

 

נא למלא את הטופס בקישור הבא:

https://forms.gle/d2B7P4tRj6SzdFC36