מעורבות חברתית דב"ש

דברים שרואים משם

בחזון מכללת לוינסקי לחינוך נכתב: "המכללה מאפשרת נגישות להשכלה גבוהה איכותית, המטפחת אנשי חינוך רגישים, חושבים, חוקרים, מובילים, יוזמים, יצירתיים ופעילים בקהילה".

ברוח החזון, מכללת לוינסקי לחינוך רואה במורים ובגננות אנשי חינוך המעורים בקהילה ובחברה, המשקפים את העמדה העקרונית של המכללה בנוגע להקשר, לדו-שיח ולהשפעה של העולם האקדמי על החברה ולהפך.

תוכנית דב"ש מסייעת בפיתוח תפיסת הגננת/המורה כמחנכת המעורבת בקהילה ובחברה כחלק מזהותה המקצועית והאקדמית, מתוך אמונה כי שינוי חברתי משמעותי ייעשה בידי אנשי חינוך. אנו במכללת לוינסקי לחינוך מאמינים כי יש חשיבות בהרחבת תפיסת ההכשרה בהוראה ובראיית המורה כמי שמשפיעה על סביבת ההוראה הקרובה שלה, ומשמשת סוכנת שינוי בחברה ובקהילה.

תוכנית דב"ש מיועדת לסטודנטים בשנה ב ללימודיהם. הסטודנטים מתחלקים לקבוצות של עשרה סטודנטים בכל קבוצה. כל היוזמות מובלות על ידי סטודנטים ובהנחיית אנשי צוות מהמכללה. תוכנית דב"ש אורכת שנת לימודים אחת. הסטודנטים נדרשים ליזום, להפעיל ולהעריך יוזמה חינוכית חברתית שתהיה בעלת ערך מוסף משמעותי לאוכלוסיית היעד, ולהציג ראייה מערכתית הכוללת שיתופי פעולה עם גורמים שונים.

ניתן לפנות לענבל בכר, רכזת היחידה למעורבות חברתית (חדר 311 א) בדוא"ל:

inbalb@l-w.ac.il

שעות הקבלה : ימי א' בין השעות 10:00 – 12:00
בתיאום מראש
——————————————————————————–

רכזת התוכנית:
ד"ר ענבל בכר כץ
דוא"ל: inbalb@l-w.ac.il
טלפון: 054-7655462

 

צוות המנחים:
ד"ר ענבל בכר כץ
ד"ר מיכל קירשנר
ד"ר נעה גורי גוברמן
ד"ר איריס לבנשוס-ארליך
ד״ר יעל רוט-ברקאי

 

שעות הקבלה:
ימי ראשון בשעות 12:00-10:00
בתיאום מראש

משרד:
חדר 311א