למי מתאימה התוכנית לתואר ראשון בחינוך לבית הספר העל-יסודי?

לימודי תואר ראשון בחינוך לבית הספר העל-יסודי מתאימים למי שמעוניינים במפגש עם בני נוער באחד הצמתים המהותיים בחייהם – המעבר מבית הספר היסודי לחטיבת הביניים וההתקדמות לשנים המעצבות כבוגרים בתיכון.

מסגרות חטיבת הביניים והתיכון הן ההזדמנות הגדולה של מערכת החינוך לעבודה קרובה עם בני נוער. בני הנוער מצויים בשלב הקרוב להפיכתם לאזרחים, שיעצבו את פני החברה בישראל. המורים במסגרות החינוך העל-יסודי מקבלים הזדמנות לתמוך בתלמידים במסגרות העל-יסודיות וללוות אותם בשנים המעצבות של חייהם הבוגרים, בבניית הרגלי לימודים, בהקניית משמעת עצמית, כיתתית ובית-ספרית, בהרחבת הדעת ובכינון דעות ועמדות אישיות על החברה ועל העולם.

מורים רבים מוצאים שהחינוך העל-יסודי הוא אחת המסגרות המאתגרות והמעניינות בתחום ההוראה. החינוך העל-יסודי מזמן עבודה קרובה עם תלמידים הנמצאים בשלבים מתקדמים של גיבוש הזהות העצמית וזקוקים למורים בוטחים, יודעים, אנושיים, מובילים ומכילים.
בעלי נתוני סף גבוהים? אולי אתם מתאימים לאחת מתוכניות המצוינות שלנו.

הלוואות ומלגות מטעם משרד החינוך ומפעל הפיס

על התוכנית לתואר ראשון בחינוך לבית הספר העל-יסודי

תוכנית הלימודים לתואר ראשון בחינוך לבית הספר העל-יסודי חושפת את הסטודנטים לגישות חינוך שונות ומגוונות כבר בתחילת הלימודים מתוך כוונה שהסטודנט יבחר את הגישה המתאימה לו (בתי ספר דמוקרטיים, אנתרופוסופיים, טכנולוגיים ועוד).

הסטודנטים בתוכנית לתואר ראשון בחינוך לבית הספר העל-יסודי בוחרים תחום התמחות אחד מבין הבאים: ביולוגיה, אנגלית, מתמטיקה או שני תחומים מבין הבאים: לשון, מקרא, ספרות. לצד לימודי תחום ההתמחות הסטודנטים לומדים קורסים בתחום חינוך, הערכה ותכנון לימודים. ההתנסות המעשית היא חלק משמעותי בתהליך הלמידה, ובמהלכה הסטודנט לומד את הוראת המקצוע שבחר כתחום ההתמחות.

 

 

התמחויות לבחירה:

ייחודי!

סטודנטים שייבחרו באחת מההתמחויות הבאות: אנגלית, מתמטיקה לשון עברית, ספרות עברית, היסטוריה וערבית יקבלו בסיום לימודיהם תעודה נוספת "מומחה בלקויות למידה ובחינוך מכיל" בתחום הדעת מתמטיקה או שפה או אנגלית או ערבית לפי הזיקה לתחום ההתמחות שבחרו. הסמכה זו תעניק לבוגר אופק מקצועי נוסף וכלים יישומיים לעבודה בהוראה פרסונלית המאפשרת מתן התייחסות שונה ומותאמת לכל ילד בהתאם לצרכיו בכיתה.

 

 

למה לבחור במכללת לוינסקי לחינוך?

  • ייחודי! התוכנית חושפת את הסטודנטים לגישות חינוכיות שונות ומאפשרת לסטודנט לגבש זהות חינוכית אישית-ייחודית (גישה דמוקרטית, אנתרופוסופית, טכנולוגית ועוד).
  • התנסות מעשית משמעותית: הסטודנטים שותפים מלאים לחיי בית-הספר ומעורבים בישיבות הצוותים החינוכיים והמקצועיים, בעבודה שיתופית עם המורה המאמנת ובהתמודדות עם אתגרים בחיי היומיום בהוראה.
  • הצטיינות: על פי נתוני הלמ"ס (הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה) שיעור ההשתלבות בהוראה של בוגרי מכללת לוינסקי לחינוך הוא הגבוה ביותר מכל בוגרי המכללות האחרות לחינוך בישראל.
  • ניסיון – הבוגרים של מכללת לוינסקי לחינוך נחשבים לאיכותיים מאוד במערכת החינוך. במהלך השנים הכשירה המכללה עשרות אלפי מורים ומחנכים, יותר מכל מוסד אחר בישראל.
  • התקדמות – מכללת לוינסקי לחינוך היא בית לפיתוח מקצועי לאורך כל שלבי ההתפתחות המקצועית החל מלימודים לתואר ראשון, סטאז', דרגות קידום, קורסים מקצועיים ותואר שני.
  • למידה חדשנית – הלימודים משלבים למידה מתקדמת באמצעות עזרים טכנולוגיים.

חדש! מרכז סימולציה המאפשר לסטודנטים לתרגל תרחישים אמתיים ועל ידי כך להגיע מוכנים יותר לשטח

  • נוחות – המכללה ממוקמת בצפון תל אביב, סמוך לדרך נמיר וליד חוף הצוק בתל אביב. הגישה נוחה מאוד בתחבורה הציבורית, ולמגיעים ברכב פרטי יש חנייה בשפע ובחינם.

 

עיקרי התוכנית

צוות

ראש התוכנית

ד"ר גליה סמו

מזכירות סטודנטים:
03-6902499

טלפון למתעניינים:
03-6901690

<<יוני 2021>>
אבגדהוז
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

מומלץ להקדים להירשם, מספר המקומות מוגבל.

פתיחת התוכנית מותנית במספר מינימום נרשמים.