למי מתאימה תוכנית המצוינות – רג"ב

תוכנית המצוינות רג"ב – ראש גדול בהוראה, מיועדת לסטודנטים שלהם ציון גבוה במבחן הפסיכומטרי וממוצע גבוה בתעודת הבגרות, שיש להם חזון חינוכי ושואפים להשפיע על עתיד החינוך, המדינה והחברה. התוכנית פועלת בשיתוף עם משרד החינוך ומכשירה סטודנטים להיות מנהיגים מפלסי דרך במערכת החינוך, עם אומץ לשאול שאלות, לערער על הנחות יסוד, לפרוץ גבולות, ליזום ולחדש.

על תוכנית המצוינות – רג"ב

תוכנית המצוינות רג"ב – ראש גדול בהוראה, מציעה מסלול מואץ לתואר ראשון בחינוך (B.Ed.) ותעודת הוראה, בתוך שלוש שנים במקום בארבע. המתקבלים לתוכנית יזכו לפטור מלא משכר הלימוד תמורת התחייבות לעבודה שנה תמורת שנה (ראו סעיף "הלוואות ומענקים"). נוסף על כך, הסטודנטים במכללת לוינסקי לחינוך מקבלים אחת לשנה מלגת מעורבות חברתית בסך 5,000 ₪ (בסה"כ 15,000 ₪).

בתוכנית זו מדגישים את פיתוח הכישורים האישיים וכישורי מנהיגות פדגוגיים, מתוך כוונה להכשיר מורים עם חזון ומסוגלות להצעיד את מערכת החינוך קדימה.

איכויות הסטודנטים בתוכנית המצוינות:
נתנאל משה, סטודנט בתוכנית המצוינות >>

הסטודנטים במכללת לוינסקי לחינוך משתתפים בפרויקטים יוקרתיים שמטרתם לפתח כישורי מנהיגות פדגוגית. הם מלמדים במוסדות חינוך עם מאפיינים ייחודיים, נפגשים עם אישים מעוררי השראה ולומדים מהם, חוקרים נושאים מגוונים שיש להם קשר אישי אליהם, לומדים לפתח יחידות הוראה חדשניות ומציגים את תוצרי המחקר והפיתוח בכנסים מכללתיים וארציים. נוסף על כך, הם נפגשים עם סטודנטים ממכללות אחרות ועם מובילים חינוכיים מהארץ ומהעולם, וזוכים לליווי אישי של מרצים-מנחים בתהליך הבניית זהות אישית-מקצועית חיובית ומודעת, כמובילי שינויים ורפורמות בחינוך. כמו כן, הסטודנטים עורכים מפגשים חברתיים ומהווים קבוצה ייחודית מגוונת ומלוכדת.למה לבחור במכללת לוינסקי לחינוך?

 • הדרך המובילה: במכללת לוינסקי לחינוך תיהנו מלמידה בקבוצות קטנות ואיכותיות ומליווי אישי של מרצים ומנחים, המחויבים למיצוי הפוטנציאל האישי שלכם. אנו נכשיר אתכם ללמידה והוראה בסביבות עדכניות, משתנות וייחודיות האופייניות למאה ה-21.
 • תנאים מצוינים למצטיינים
  הלימודים בחינם*.
  תוכנית לימודים מואצת של שלוש שנים במקום ארבע.
  המשך ישיר לתואר שני בחינוךEd. בסיום שנה ג בתוכנית.
 • השמה: משרד החינוך, המפעיל את תוכנית רג"ב יחד עם מכללת לוינסקי לחינוך, יעשה מאמץ להעדיף את בוגרי התוכנית בעת השיבוץ לתפקידי הוראה. לפי נתוני הלמ"ס (הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה) שיעור ההשתלבות בהוראה של בוגרי מכללת לוינסקי לחינוך הוא הגבוה ביותר מכל בוגרי המכללות האחרות לחינוך בישראל.
 • מוניטין:במהלך השנים הכשירה מכללת לוינסקי לחינוך עשרות אלפי מורים ומחנכים, יותר מכל מוסד אחר בישראל. בוגרי המכללה נחשבים לאיכותיים ומבוקשים במערכת החינוך.
 • בית מקצועי: תוכנית המצוינות שומרת על קשר רציף עם בוגריה ושמחה ללוות אותם לאורך חייהם המקצועיים.

עיקרי התוכנית

ראש התוכנית

ד"ר רונית רוזנשיין

מזכירות סטודנטים:
03-6901690

טלפון (למתעניינים):
03-6952552

<< מאי 2022 >>
אבגדהוז
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4