למי מתאימה תוכנית לימודי תרפיה במוזיקה

סטמפה בשנתה"ל תשפ"ב לא תפתח הרשמה לתוכנית

התוכנית מתאימה לבוגרי תואר ראשון בעלי ידע ויכולת מוזיקלית גבוהה וידע בפסיכולוגיה המעוניינים ללמוד מקצוע טיפולי המשלב בין השפה המוזיקלית והשפה הפסיכותרפויטית.
התוכנית מעניקה הכשרה קלינית ואקדמית ללומדים להיות מטפלים במוזיקה.
בוגרי התוכנית יכולים להשתלב בעבודה עם אוכלוסיות עם צרכים התפתחותיים, קוגניטיביים, מוטוריים, חברתיים, רגשיים ונפשיים, בבתי ספר ובגנים לחינוך הרגיל והמיוחד, בבתי חולים, בפנימיות, במרכזי שיקום, בבתי החולים הפסיכיאטריים ובמרכזים הטיפוליים.

מהי תרפיה במוזיקה:
הטיפול במוזיקה הוא מקצוע פרה-רפואי, המשתמש במוזיקה כדי לענות על צרכים פיזיים, רגשיים, קוגניטיביים וחברתיים, של מטופלים בכל גיל. הטיפול במוזיקה מתבסס על מפגש בין מטפל מיומן שעבר הכשרה מעמיקה לבין מטופלים ממגוון אוכלוסיות, ביניהן אוטיסטים, ילדים עם עיכוב התפתחותי, אנשים עם מוגבלויות, אנשים עם קשיים רגשיים ונפשיים כמו נפגעי פוסט-טראומה או מי שמתמודדים עם קשיים רגשיים כמו אבל, פרידה ושינויים בחיים.כמו כן תרפיה במוזיקה יכולה להתאים לאנשים השואפים להתפתחות אישית ולעבודה רגשית ונפשית תוך ניצול הכוח התקשורתי והלא מילולי הטמון במוזיקה.

 

למה לבחור במכללת לוינסקי לחינוך

למה לבחור ללמוד אצלנו? לתוכנית תרפיה במוזיקה לתואר שני בחינוך, כמה יתרונות:
מוניטין רב שנים – התוכנית להכשרת מטפלים במוזיקה פועלת במכללה כשלושים שנה. אנחנו מיומנים בהכשרת מטפלים יצירתיים, ידענים, מובילים ומשפיעים.

הכשרה מעשית – בתוכנית אנחנו מדגישים הכשרה מעשית שבה כל סטודנט פוגש מטפל מיומן ומנוסה המכשיר אותו בשדה תוך צפייה בעבודתו והתנסות עצמאית של הסטודנט. נוסף לכך, תוכנית הלימודים מדגישה את הפן הקהילתי-חברתי, המדגיש פרקטיקות של שיתוף ושילוב של אוכלוסיות מודרות.

הפן הקליני – לתוכנית אוריינטציה קלינית והיא מתמקדת בגישות התפתחותיות ודינמיות שלהן פוטנציאל טיפולי בתחומי הפסיכותרפיה, הרפואה והחינוך.

מרצים מובילים – בתוכנית מלמדים מיטב המרצים מתחום הטיפול במוזיקה. למרצים שלנו ידע מקצועי ומעשי עשיר. אנו מעודדים מצוינות בלמידה וחותרים להכשרת בוגרים יודעים, בטוחים ויצירתיים. ההצלחה שלכם, היא ההצלחה שלנו.

יחס אישי – מכללת לוינסקי לחינוך רואה חשיבות גדולה בהתפתחותם האישית והמקצועית של הסטודנטים, והם זוכים ליחס אישי, צמוד ומקצועי במהלך הכשרתם. אנחנו מחוייבים לאווירה חמה ותומכת ולמיצוי היכולות האישיות של כל לומד.

עיקרי התוכנית

ראש התכנית

מרכזת התכנית

מרכז ייעוץ והרשמה (למתעניינים)

מזכירות סטודנטים:

דוא"ל

 • תנאי קבלה
 • ימי לימוד במכללה

  ימי לימוד במכללה

  שנה א' – יום שני 20:00-14:30, יום רביעי 20:00-8:00, ויום נוסף של עבודה מעשית.

  שנה ב' – יום רביעי 20:00-8:00, ויומיים נוספים של עבודה מעשית.

  שנת הכשרה מעשית מתקדמת - סדנת הדרכה אחת לשבוע, בשעות אחה"צ.

  לצפייה במבנה התוכנית לחץ

 • מועדי תחילת לימודים

  מועדי תחילת לימודים

  אוקטובר

 • משך הלימודים

  משך הלימודים

  לתואר שני – שנתיים

 • שכר לימוד

  שכר לימוד

  אוניברסיטאי לכל שנת לימודים

  שכר לימוד במכללת לוינסקי לחינוך

  * המועצה להשכלה גבוהה העניקה אישור זמני להפעלת התוכנית.

   

   

<< דצמבר 2022 >>
אבגדהוז
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31