למי מתאימה התוכנית

התוכנית מתאימה למי שניחנו ברגישות, בסבלנות וביצירתיות הנדרשים לעבודה עם אוכלוסיות שונות של ילדים בגיל הרך ויכולת טובה לתקשר ולעבוד בצוות רב-מקצועי.

מסלול לימודי תואר ראשון בחינוך לגיל הרך בחינוך הרגיל ובחינוך המיוחד מיועד למעוניינים בהכשרה כגננים וכאנשי חינוך לילדים עם צרכים מיוחדים במסגרות גן רגילות ובגנים המיועדים לילדים עם לקויות מורכבות כגון מוגבלות שכלית התפתחותית, מוגבלות חושית (עיוורון, לקות שמיעה), מוגבלות מוטורית, לקויות שפה או תקשורת המאפיינות ילדים על הספקטרום האוטיסטי.
בעלי נתוני סף גבוהים? אולי אתם מתאימים לאחת מתוכניות המצוינות שלנו.

על התוכנית

במהלך לימודיהם הסטודנטים בתוכנית לתואר ראשון בחינוך לגיל הרך בחינוך הרגיל ובחינוך המיוחד מגבשים תשתית ידע רחבה בתחום החינוך המיוחד בכלל ובגיל הרך בפרט. במהלך התקופה הסטודנטים מתנסים בהוראה במסגרות של החינוך הרגיל ובמסגרות גנים של החינוך המיוחד. בימי ההתנסות הסטודנטים צוברים ניסיון בהוראה ומתמקצעים בבניית תוכנית עבודה אישית לילדים עם צרכים מיוחדים בגנים רגילים ובגנים של החינוך המיוחד. בהמשך הלימודים רוכשים הסטודנטים כלים להוראה מותאמת התפתחותית לגיל הילדים.

באנר מסלול גבוה בהוראה

 למה במכללת לוינסקי לחינוך?

  • ייחודי! IPAD ככלי הוראה בקורסים ובהתנסות המעשית.
    אנו מקפידים על דרכי הוראה חדשניות ונעזרים באייפדים ובאמצעים נוספים של טכנולוגיה עדכנית.
  • הסמכה – תעודת הוראה בגיל הרך בחינוך המיוחד ובחינוך הרגיל (לידה-6)
  • ערכים – בתוכנית לתואר ראשון בחינוך לגיל הרך בחינוך הרגיל ובחינוך המיוחד מציבים במרכז את האדם על מגוון יכולותיו וקשייו כמו גם על ההקשרים המשפחתיים, החברתיים והתרבותיים הייחודים לו. אנו דוגלים בתפיסת עולם הומניסטית, המתייחסת לפרופיל הייחודי של כל תלמיד. הסטודנטים בתוכנית לומדים לפרוט את תחום החינוך המיוחד לגישה מכילה ומקבלת.
  • הכשרה – הסטודנטים בתוכנית מתנסים בהוראה במסגרות חינוכיות, מתוך ההנחה שניסיון בשטח בונה ביטחון וידע המוטמעים בסטודנטים בצורה המיטבית.
  • מוניטין – מכללת לוינסקי לחינוך היא המכללה המובילה בארץ ללימודי תואר ראשון בחינוך ולרכישת תעודת הוראה. הבוגרים שלנו נקלטים באופן מיידי במסגרות חינוכיות.
  • ניסיון – אנחנו יודעים להפוך סטודנטים מתחילים למורים בקיאים, מוערכים ומתפתחים. במהלך השנים הכשירה המכללה עשרות אלפי מורים ומחנכים, יותר מכל מוסד אחר בישראל.
  • התקדמות – מכללת לוינסקי לחינוך היא בית לימודי המלווה את המורים לאורך כל חייהם המקצועיים. ניתן ומומלץ לחזור ולהשתלם במכללה במגוון התוכניות לתואר שני ובמסגרות ההתמחות השונות בבית הספר תעודה ופיתוח מקצועי.

 

עיקרי התוכנית

ראש התוכנית

ד"ר פנינת טל

ראש התוכנית

ד"ר אורלי הבל

מזכירות סטודנטים:
03-6902499
טלפון למתעניינים:
03-6901690

<<מאי 2020>>
אבגדהוז
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

מומלץ להקדים להירשם, מספר המקומות מוגבל.

פתיחת התוכנית מותנית במספר מינימום נרשמים.