למי מתאימה התוכנית

התוכנית לתואר ראשון B.Ed. בחינוך מיוחד ורגיל לבית הספר היסודי מיועדת לרואים עצמם בעלי רגישות, סבלנות ואהבת אדם המעוניינים לנתב את כישרונם לתחום החינוך המיוחד או להוראת מקצוע בבתי ספר יסודיים רגילים.

בוגרי התוכנית יוכלו לבחור לעסוק בתחום החינוך המיוחד ולהתמחות בעבודה עם ילדים עם מוגבלויות מורכבות כגון מוגבלות שכלית, אוטיזם, ליקויי למידה רב-בעייתיים, והפרעות רגשיות והתנהגותיות, או לעבוד בחינוך ובהוראה בכיתה רגילה בבתי ספר יסודיים ולהוביל תהליכים של שילוב תלמידים עם צרכים מיוחדים.
בעלי נתוני סף גבוהים? אולי אתם מתאימים לאחת מתוכניות המצוינות שלנו.

על התוכנית

הסטודנטים לתואר ראשון בחינוך מיוחד ורגיל לבית הספר היסודי ישלבו בתהליך ההכשרה שלהם IPAD לצורך פיתוח תקשורת טובה יותר עם ילדים עם צרכים מיוחדים, לצורך הנגשת המידע לאותם ילדים בתהליך ההתנסות המעשית בשילוב אפליקציות ייחודיות ועוד.

הסטודנטים ילמדו בתוכנית דו-חוגית וייחשפו לשני סוגים של התנסות מעשית. במסגרת ההתנסות המעשית בחינוך המיוחד יתמחו הסטודנטים באיתור קשיים ובבניית תוכנית התערבות ייחודית ויעמיקו בתחום הלקויות המורכבות, הספקטרום האוטיסטי, הפרעות רגשיות והפרעות התנהגות או לקויות חושיות מורכבות. זאת לצד למידה בתוכנית בית הספר היסודי במסגרת חוג נוסף לבחירה: מתמטיקה, טבע, אנגלית, ספרות או מקרא. במסגרת זו תתקיים התנסות מעשית בחינוך רגיל לבית הספר היסודי שבמהלכה יעסקו הסטודנטים בהוראת התחום בדגש על חינוך רגיל בבית ספר יסודי ובבניית תוכנית ייחודיות לילדים עם צרכים מיוחדים המשולבים בבתי ספר רגילים.

בוגרי התוכנית יקבלו תעודת מומחה בלקויות למידה -הוראה מותאמת בעברית ומתמטיקה


למה לבחור בקמפוס לוינסקי של המרכז האקדמי לוינסקי־וינגייט

  • ייחודי! – שימוש בIPAD- ככלי הוראה בקורסים ובהתנסות המעשית. אנו מקפידים על דרכי הוראה חדשניות בקורסים ונעזרים באייפדים ובאמצעים נוספים של טכנולוגיה עדכנית.
  • הסמכה – תעודת הוראה רב גילית בחינוך מיוחד א'-י"ב ההכשרה מכינה את בוגרי החינוך המיוחד לעבודה חינוכית-שיקומית.
  • ערכים – בתואר ראשון בחינוך מיוחד ורגיל לבית הספר היסודי מציבים במרכז את האדם על מגוון יכולותיו וקשייו כמו גם על ההקשרים המשפחתיים, החברתיים והתרבותיים הייחודים לו. אנו דוגלים בתפיסת עולם הומניסטית, המתייחסת לפרופיל הייחודי של כל תלמיד. הסטודנטים בתוכנית לומדים לפרוט את תחום החינוך המיוחד לגישה מכילה ומקבלת.
  • הכשרה – הסטודנטים בתוכנית מתנסים בהוראה ובטיפול במסגרות חינוכיות, מתוך ההנחה שניסיון בשטח בונה ביטחון וידע המוטמעים בסטודנטים בצורה המיטבית.
  • מוניטין – מרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס לוינסקי) הוא המכללה המובילה בארץ ללימודי תואר ראשון בחינוך ולרכישת תעודת הוראה. הבוגרים שלנו נקלטים באופן מיידי במסגרות חינוכיות.
  • ניסיון – אנחנו יודעים להפוך סטודנטים מתחילים למורים בקיאים, מוערכים ומתפתחים. במהלך השנים הכשירה המכללה עשרות אלפי מורים ומחנכים, יותר מכל מוסד אחר בישראל.
  • התקדמות – מרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס לוינסקי) הוא בית לימודי המלווה את המורים לאורך כל חייהם המקצועיים. ניתן ומומלץ לחזור ולהשתלם במכללה במגוון התוכניות לתואר שני ובמסגרות ההתמחות השונות בבית הספר ללימודי המשך.

צילום מכללה

תואר ראשון בחינוך .B.Ed

pix

צילום מכללה

תואר שני בחינוך .M.Ed

pix

צילום מכללה

תואר שני – חינוך לשוני בחברה רב-תרבותית

pix

צילום מכללה

תואר ראשון בחינוך מיוחד

pix

צילום מכללה

תואר ראשון בחינוך לגיל הרך בחינוך המיוחד והרגיל

pix

צילום מכללה

תואר ראשון בחינוך מיוחד ורגיל לבית הספר היסודי

pix

עיקרי התוכנית

ראש התוכנית

ד"ר מירב צהר רוזן

מזכירות סטודנטים:
03-6902499
טלפון למתעניינים:
03-6901690

<< יולי 2024 >>
אבגדהוז
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3