למי מתאימה התוכנית

התוכנית לתואר ראשון B.Ed. בחינוך מיוחד ורגיל לבית הספר היסודי מיועדת לרואים עצמם בעלי רגישות, סבלנות ואהבת אדם המעוניינים לנתב את כישרונם לתחום החינוך המיוחד או להוראת מקצוע בבתי ספר יסודיים רגילים.

בוגרי התוכנית יוכלו לבחור לעסוק בתחום החינוך המיוחד ולהתמחות בעבודה עם ילדים עם מוגבלויות מורכבות כגון מוגבלות שכלית, אוטיזם, ליקויי למידה רב-בעייתיים, והפרעות רגשיות והתנהגותיות, או לעבוד בחינוך ובהוראה בכיתה רגילה בבתי ספר יסודיים ולהוביל תהליכים של שילוב תלמידים עם צרכים מיוחדים.
בעלי נתוני סף גבוהים? אולי אתם מתאימים לאחת מתוכניות המצוינות שלנו.

על התוכנית

הסטודנטים לתואר ראשון בחינוך מיוחד ורגיל לבית הספר היסודי ישלבו בתהליך ההכשרה שלהם IPAD לצורך פיתוח תקשורת טובה יותר עם ילדים עם צרכים מיוחדים, לצורך הנגשת המידע לאותם ילדים בתהליך ההתנסות המעשית בשילוב אפליקציות ייחודיות ועוד.

הסטודנטים ילמדו בתוכנית דו-חוגית וייחשפו לשני סוגים של התנסות מעשית. במסגרת ההתנסות המעשית בחינוך המיוחד יתמחו הסטודנטים באיתור קשיים ובבניית תוכנית התערבות ייחודית ויעמיקו בתחום הלקויות המורכבות, הספקטרום האוטיסטי, הפרעות רגשיות והפרעות התנהגות או לקויות חושיות מורכבות. זאת לצד למידה בתוכנית בית הספר היסודי במסגרת חוג נוסף לבחירה: מתמטיקה, טבע, אנגלית, ספרות או מקרא. במסגרת זו תתקיים התנסות מעשית בחינוך רגיל לבית הספר היסודי שבמהלכה יעסקו הסטודנטים בהוראת התחום בדגש על חינוך רגיל בבית ספר יסודי ובבניית תוכניות ייחודיות לילדים עם צרכים מיוחדים המשולבים בבתי ספר רגילים.

 

 

בוגרי התוכנית יקבלו תעודת מומחה בלקויות למידה -הוראה מותאמת בעברית ומתמטיקה


באנר מסלול גבוה בהוראה

הבחירה במכללת לוינסקי לחינוך

  • ייחודי! – שימוש בIPAD- ככלי הוראה בקורסים ובהתנסות המעשית. אנו מקפידים על דרכי הוראה חדשניות בקורסים ונעזרים באייפדים ובאמצעים נוספים של טכנולוגיה עדכנית.
  • הסמכה – תעודת הוראה רב גילית בחינוך מיוחד א'-י"ב ההכשרה מכינה את בוגרי החינוך המיוחד לעבודה חינוכית-שיקומית.
  • ערכים – בתואר ראשון בחינוך מיוחד ורגיל לבית הספר היסודי מציבים במרכז את האדם על מגוון יכולותיו וקשייו כמו גם על ההקשרים המשפחתיים, החברתיים והתרבותיים הייחודים לו. אנו דוגלים בתפיסת עולם הומניסטית, המתייחסת לפרופיל הייחודי של כל תלמיד. הסטודנטים בתוכנית לומדים לפרוט את תחום החינוך המיוחד לגישה מכילה ומקבלת.
  • הכשרה – הסטודנטים בתוכנית מתנסים בהוראה ובטיפול במסגרות חינוכיות, מתוך ההנחה שניסיון בשטח בונה ביטחון וידע המוטמעים בסטודנטים בצורה המיטבית.
  • מוניטין – מכללת לוינסקי לחינוך היא המכללה המובילה בארץ ללימודי תואר ראשון בחינוך ולרכישת תעודת הוראה. הבוגרים שלנו נקלטים באופן מיידי במסגרות חינוכיות.
  • ניסיון – אנחנו יודעים להפוך סטודנטים מתחילים למורים בקיאים, מוערכים ומתפתחים. במהלך השנים הכשירה המכללה עשרות אלפי מורים ומחנכים, יותר מכל מוסד אחר בישראל.
  • התקדמות – מכללת לוינסקי לחינוך היא בית לימודי המלווה את המורים לאורך כל חייהם המקצועיים. ניתן ומומלץ לחזור ולהשתלם במכללה במגוון התוכניות לתואר שני ובמסגרות ההתמחות השונות בבית הספר ללימודי המשך.

 

עיקרי התוכנית

ראש התוכנית

ד"ר מירב צהר רוזן

מזכירות סטודנטים:
03-6902499
טלפון למתעניינים:
03-6901690

<< דצמבר 2022 >>
אבגדהוז
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31