למי מתאימה התוכנית

התוכנית מתאימה ללומדים בעלי תואר ראשון ותעודת הוראה עם ותק בהוראה של שלוש שנים לפחות, המעוניינים להמשיך ולהתפתח בתחום המיוחד והמשמעותי של חינוך לגיל הרך.

על תוכנית תואר שני בחינוך לגיל הרך – 19 ש"ש לתוכנית

תחומי הלימוד העיקריים בתוכנית תואר שני בחינוך לגיל הרך הם: העמקה בהתפתחות הילד מלידה עד גיל 8, לימודי ארגון ומינהל במערכות הגיל הרך, מנהיגות והובלת שינויים במערכות הגיל הרך ועוד.

המעוניינים להתקדם בתחום המחקר בחינוך לגיל הרך, יוכלו לבחור במסלול עם תזה* על בסיס הישגיהם הלימודיים בשנת הלימודים הראשונה.

הלימודים בתוכנית תואר שני בחינוך לגיל הרך מאפשרים לחקור סוגיות ערכיות ותרבותיות שהלומדים מביאים מניסיונם, להעמיק בהן ולמצוא דרכים להתמודד איתן, כך שיועילו לכלל הלומדים בתוכנית.
בין הסוגיות: פיתוח והנהגה במסגרות חינוך לגיל הרך בחברה רב-תרבותית, מודלים של הכלת ילדים עם צרכים מיוחדים, מודלים מותאמים לבניית ידע בגיל הרך, עבודת צוות במסגרות חינוך לגיל הרך, משמעות הטכנולוגיה הדיגיטלית בחינוך לגיל הרך, תקשורת עם הורי הילדים ועוד.

למה לבחור במכללת לוינסקי לחינוך?

מוניטין – במהלך השנים הכשירה המכללה עשרות אלפי מורים ומחנכים, אשר מטביעים את חותמם על מערכת החינוך בישראל בתפקידי הוראה, ניהול ופיתוח. מכללת לוינסקי לחינוך היא המכללה המובילה בארץ ללימודי תואר ראשון בחינוך ולרכישת תעודת הוראה. הבוגרים שלנו נקלטים באופן מיידי במסגרות חינוכיות, תודות למוניטין שהשגנו בעבודה רבה ובאהבה לתחום.

מחויבות – סגל המרצים במכללת לוינסקי לחינוך מחויב לקדם כל לומד עד למיצוי יכולותיו. הבוגרים שלנו מעידים על מרצים חמים, מקצועיים, ידעניים ואכפתיים, שמעניקים יחס שוויוני לכל לומד ומקנים הרגשה משפחתית ונעימה.

ליווי – מכללת לוינסקי לחינוך היא בית מקצועי, המלווה אנשי חינוך רבים לאורך חייהם המקצועיים. אנו גאים ללוות סטודנטים במהלך לימודי התואר הראשון, דרך לימודי התואר השני והלאה, ומתחייבים להכשיר אותם בצורה העדכנית והטובה ביותר, כדי שנוכל להתגאות בבוגרים משפיעים ומובילים.

מקצועיות – בוגרי תוכנית תואר שני בחינוך לגיל הרך נחשפים לתיאוריות עדכניות ורוכשים ידע יישומי המאפשר להם להוביל צוותים ולפתח תוכניות לימוד לגיל הרך. אנו קשובים לתיאוריות עדכניות, למחקרים רלוונטיים ולתמורות בתחום החינוך המקומי והעולמי. המכללה מקיימת שיתופי פעולה בארץ ובחו"ל והלומדים נהנים מעושר מקצועי מרתק.

 

* המועצה להשכלה גבוהה העניקה הסמכה זמנית להפעלת מסלול התזה בתוכנית.

 

לפרטים על המערך המסייע או על מלגות מטעם משרד החינוך לחץ כאן

*המערך המסייע וההלוואה המותנית מוענקים על ידי משרד החינוך ולא על ידי מכללת לוינסקי לחינוך. אין לראות בפרסום זה הבטחה או התחייבות מטעם צד כלשהו, כי הסטודנט יימצא זכאי לקבלתם. כמו כן, אין התחייבות על מועד קבלת המערך המסייע או ההלוואה המותנית לזכאים.

עיקרי התוכנית

ראש תוכנית

ד"ר קלודי טל

מזכירות סטודנטים:
03-6902499
טלפון למתעניינים:
03-6901690